«Донбас» повів 2:0 у серії з ризьким «Динамо»

Перші поєдинки в плей-офф Континентальної хокейної лігі клуб з Донецька провів успішно.

У вчорашньому матчі 1/8-фінала Кубка Гагаріна «Донбас» розгромив «Динамо» з Риги з рахунком 5:2. Сьогодні протистояння вийшло більш напруженим. У першому періоді відзначився фінський легіонер української команди Лайне Теемі. Спочатку другої третини гри перевагу подвоїв російський легіонер «Донбасу» Олег Пігановіч. Він обіграв захисника і закинув шайбу в праву «дев’ятку». Нападник «Динамо» Робертс Букартс одну шайбу відіграв, зробивши рахунок 2:1. Рижани провели в атаках третій період. У кінцівці гри вони замінили воротаря шостим польовим гравцем, але попалися на контратаці. Лайне Теемі оформив дубль, закинувши шайбу у порожні ворота.
Рахунок в серії до 4 перемог став 2:0. Наступні 2 матчі пройдуть у Ризі.