Збірна України вже заробила 4 медалі на Паралімпіаді

Біатлоністи принесли нашій команді одне срібло та три бронзи.
Першу нагороду Україні принесла Олена Юрковська. Вона виграла бронзу в гонці на 6 кілометрів в біатлоні сидячи. Переможниці німкені Андреа Еска вона програла 27,2 секунди. Друге місце і срібло дісталося росіянці Світлані Коновалової.
У чоловічій біатлонній гонці на 7,5 кілометрів сидячи українець Максим Яровий завоював срібло. Незважаючи на точну стрільбу, він програв трохи більше 8 секунд Роману Петушкова з Росії.
Третю медаль сьогодні Україні принесла Юлія Батенкова на 6 кілометрах в біатлоні стоячи. Золото і срібло тут дісталося росіянкам Олені Кауфман та Ганні Мілєніной.
У біатлонній гонці серед спортсменок з порушенням зору бронза дісталася українці Оксані Шишковой. Обидві перші сходинки п’єдесталу тут теж дісталися спортсменкам з Росії: Міхаліні Лисової та Юлії Будалевой.
У командному заліку Україна займає 9 місце. Лідирують господарі Паралімпіади. У Сочі вони вже виграли 4 золотих нагороди. На другому місці йдуть спортсмени з Німеччини — 2 медалі вищого гатунку.