Дружина «народного губернатора» Донецької області Павла Губарева закликала вийти на мітинг із заклеєними ротами

Дружина «народного губернатора» Донецької області Павла Губарева закликала вийти на мітинг із заклеєними ротами

Дружина «народного губернатора» Донецької області Павла Губарева — Катерина закликала активістів і жителів Донецька вийти на мітинг «День російського гніву», який пройдет 8 березня в Донецьку, із заклеєними ротами.

За її словами, «мета акції незвичайна — прийти і просто мовчки (без закликів до насильства, без криків і гасел, без погромів і насильства) стояти на площі, стискати долоні, довго і протяжно, із закритими ротами (рот заклеїти скотчем, одягнути медичну маску) голосно тягнути букву «М». Повинно виходити щось на кшталт «М-м-м-м-м-м!!!». Тим самим, ми покажемо, що навіть якщо вони намагаються закрити нам рот і не давати говорити свою правду, ми все-рівно готові, навіть не маючи можливості говорити, навіть не маючи можливості говорити і висловлюватися, боротися за свої права!».

Нагадаємо, що Павло Губарев був затриманий співробітниками СБУ вчора, 6 березня, в Донецьку на конспіративній квартирі, після чого відразу ж відправлений до Києва. Після його затримання в місті почалися масові зіткнення, його прибічники намагалися звільнити свого лідера.

Очікується, що вже 8 березня за нього буде внесена застава і Губарев буде звільнений.

Дмитрий Майдан


66

Новости партнеров