Рада Федерації підтримує приєднання Криму до Росії

Рада Федерації підтримує приєднання Криму до Росії

Спікер Ради федерації РФ Валентина Матвієнко заявляє, що Рада Федерації підтримає приєднання Криму до Росії. Про це вона сказала сьогодні в ході зустрічі з главою парламенту Криму Володимиром Константиновим.

«Парламент Криму вибрав саму демократичну форму проведення референдуму як вищу форму волевиявлення народу. Я хочу відповідально заявити від імені верхньої палати, яка представляє інтереси всіх регіонів РФ: у разі, якщо народ Криму на референдумі проявить свою волю і прийме рішення про входження до складу Росії, ми як верхня палата російського парламенту, безумовно, таке рішення підтримаємо», — підкреслила Матвієнко.

Вона вважає, що право нації на самовизначення ніхто не скасовував і воно закріплене в основних документах ООН і тому проводити референдум Крим має повне право. «Рішення парламенту АРК про проведення референдуму є міжнародною визнаною практикою. Досить звернутися до досвіду Шотландії, яка оголосила у вересні референдум», — сказала Матвієнко.

Нагадаємо, парламент Криму призначив на 16 березня всекримський референдум про статус автономії. Також депутати кримського парламенту проголосували за приєднання Криму до Росії.

Виктор Другоруб


88

Новости партнеров