НАТО активізує співпрацю з керівництвом України

НАТО активізує співпрацю з керівництвом України

Організація Північноатлантичного договору (НАТО) активізує взаємодію з політичним і військовим керівництвом України. Про це заявив генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен в ході зустрічі з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком у Брюсселі.

«Альянс має намір активізувати партнерство, співпрацю в рамках комісії НАТО — Україна для підтримки демократичних реформ. Це включатиме активізацію співпраці з політичним і військовим керівництвом України, зміцнення зусиль з нарощування потенціалу українських військових і спільних тренувань і навчань. НАТО також активізує включення України в багатонаціональні проекти з розвитку потенціалу», — підкреслив Андерс Фог Расмуссен.

Генсек НАТО також закликав Росію виконати міжнародні зобов’язання, вивести свої війська з Криму і не втручатися у внутрішні справи України.

Нагадаємо, через ситуацію в Україні, і зокрема, в Криму, США висловило готовність допомогти прибалтійської місії НАТО патрулювати повітряний простір, а також посилити авіаційний загін у Польщі.

Дмитрий Майдан


137

Новости партнеров