Джемілєв: «Кримські татари не будуть жити в Росії»

Кримські татари не будуть жити в Росії. З цією заявою виступив народний депутат України, екс-лідер нелегального етнічного парламенту Криму Мустафа Джемілєв.

«Зараз нам не потрібні обговорення, а потрібні реальні дії. Кримські татари ніколи не будуть жити в складі Росії, ми будемо всіма можливими засобами боротися за наші права», — сказав Джемілєв в інтерв’ю азербайджанському виданню haqqin.az, передає «Лівий берег».

Джемілєв також сказав, що меджліс готується до масових акцій протесту так як кримські татари, на його думку, хочуть залишатися жити у складі України.

Джемілєв також заявив, що кримські татари просять президентів Туреччини, Казахстану та Азербайджану не допустити виходу Криму зі складу України.

«Наш народ одного разу був вигнаний зі своїх рідних земель, ми не хочемо повторення цієї трагедії. Тому ми звертаємося за допомогою до Ільхама Алієва, Абдулли Гюлю і Нурсултана Назарбаєва. Не залишайте своїх кримських братів і сестер в цей важкий час. Ми вимагаємо допомоги у всього світу. У Росії нам знову уготовані вигнання і репресії», — сказав він.

Дмитрий Майдан


131

Новости партнеров