Губернатор Дніпропетровської області хоче позбавити чиновників транспорту і заборонити вивіз зерна

Губернатор Дніпропетровської області хоче позбавити чиновників транспорту і заборонити вивіз зерна

Нове керівництво Дніпропетровської області почало здійснювати перші зміни в області.

Спершу чиновники вирішили позбавити службового транспорту своїх підлеглих. Більшість автомобілів, які належали першим особам облдержадміністрації, розпродадуть або передадуть дитячим будинкам.

- Ми відмовимося і від автомобілів, і від зарплат, оскільки ми люди багаті. Всі інші або на аукціон, або на дитячих установ, — говорить замгубернатора Борис Філатов.

Інший заступник Коломойського, Святослав Олейник, завершив переформатування нового спецпідрозділу міліції, який раніше називався «Беркутом». Після переатестації і оновлення матеріально-технічної бази «Спеціальний батальйон міліції» почав чергування по місту.

Зміни торкнулися і обласної телерадіокомпанії. В найближчому майбутньому «51 канал» планують вивести з держвласності, перетворивши на громадське телебачення. Це означає, що управляти ТРК буде рада з громадських діячів міста, а не держава.

Але головні нововведення пов’язані з безпекою області. За словами голови облради Євгенія Удода, вже забезпечені постійний контроль і охорона місць збору питної води, посилена охорона чергує на основних греблях, електростанціях, котельних і на магістральних трубопроводах регіону.

Також було прийнято рішення тимчасово ввести заборону на вивіз продовольчого зерна за територію області. Щоб не допустити зростання цін на продовольчу корзину, в містах почали проводити сільськогосподарські ярмарки, де продають продукти харчування за зниженими цінами.

Дмитрий Майдан


100

Новости партнеров