Харківський завод «Червоний Жовтень» поставить унікальне обладнання до Росії

Харківський завод «Червоний Жовтень» поставить унікальне обладнання до Росії

ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Червоний Жовтень» підписало значимий контракт з ТОВ «Копейський цегельний завод» на технологічне переоснащення цього заводу. Про це повідомили на заводі «Червоний Жовтень». У рамках контракту український завод до кінця вересня поставить замовнику новітній прес PL 100 підвищеної потужності (до 50 т на годину) і лінію різання і укладання цегли PL 562.04. У результаті даної модернізації виробничі потужності російського підприємства істотно зростуть.

Як зазначив голова наглядової ради «Червоного Жовтня» Володимир Білан, контракт є для компанії «одним з ключових» у поточному році з кількох причин. «По-перше, лінія, що поставляється, – нова розробка, виконана з урахуванням досвіду вже реалізованого на Тульському цегельному заводі проекту. Унікальність лінії в тому, що вона має високу продуктивність і дає можливість завантаження двох сушил одночасно. По-друге, ми розраховуємо, що саме ця її особливість приверне увагу нових замовників, оскільки дуже багато заводів стикаються з величезною технологічною проблемою – застарілі малопродуктивні лінії різання і укладання цегли, де відбувається деформація виробів, збільшуючи відсоток браку, і задіяний зайвий персонал», – сказав Білан.

Крім того, додав він, підприємство розраховує на розширення співпраці з «Уралглавкераміка», великим регіональним виробником, до складу якого входить Копейський цегляний завод.

В. Білан також зазначив, що на поточний рік підприємство сформувало різноплановий портфель замовлень. Протягом року завод вироблятиме відвантаження на традиційні та нові ринки, як в країни СНД, так і на територію Євросоюзу.

Як повідомлялося, завод «Червоний Жовтень» розробив лінійку новітнього обладнання, об’єднаного в єдину серію «PL». З машинами нового покоління, виконаними на рівні кращих європейських зразків, завод почав конкурувати з провідними іноземними виробниками.

ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Червоний Жовтень» (торгова марка Plinfa) – єдине в країнах Східної Європи та СНД спеціалізоване підприємство, що здійснює всі види профільних робіт при будівництві та модернізації цегельних заводів. Основні споживачі продукції – заводи з виробництва цегли і керамічних блоків потужністю від 15 до 120 млн. цегли на рік. Географія поставок підприємства – всі країни СНД, Східна Європа, Азія, Північна Африка. Підприємство засноване у 1870 році.

Елизавета Будько


172

Новости партнеров