Бьорн Феррі виграв спринт в Поклюці

Шведський біатлоніст пройшов 10 кілометрів дистанції швидше за всіх. Перемогти йому не завадив навіть один промах і штрафне коло. Кращий з українців 21-й.

Друге місце в першій біатлонній гонці після Олімпіади посів росіянин Антон Шипулін. Він був точний на вогневих рубежах, але програв Феррі 1,5 секунди. Третім став німець Арнд Пфайффер.

Українські біатлоністи в гонці виступили невдало. Кращим виявився Дмитро Підручний. Він зайняв 21 місце, програвши переможцю спринту одну хвилину 18 секунд. Сергій Семенов став 32, Андрій Дериземля 35, Артем Прима — 39. На старт гонки переслідування, яка пройде в суботу, вони вийдуть з відставанням більше двох хвилин. Сергій Седнєв допустив 5 промахів і в 60 кращих не потрапив. Перегони 8 березня він пропустить.