У Луганську пройшов мітинг на підтримку федеративного устрою України

У Луганську пройшов мітинг на підтримку федеративного устрою України

В Луганську пройшов мітинг «Ні кроку назад!», на якому жителі регіону вимагали проведення референдуму щодо федеративного устрію України.

На пощади біля пам’ятника Тараса Шевченка зібралося близько 5 тисяч людей — представники громадських організацій, політичних партій, жителі області.

«Майдан, насправді, — це олігархічний переворот в Україні. Коли на нібито народної протестній хвилі до влади прийшли олігархи, що ми бачимо по призначеннях на посади губернаторів у ряді областей. Тому ми будемо домагатися передачі влади трудящим. Наша війна тільки починається», — заявив депутат Луганської облради Юрій Хохлов.

Активісти — учасники мітингу тримали в руках прапори Росії та Георгіївські стяги, плакати «Ні фашизму і екстремізму!», «Донбас з Росією!», «Федералізація!», «Ні фашизму! Ні вандалізму ! Ні націоналізму! Ні ЄС!» і скандували: «Росія! Росія!», «Референдум!».

Нагадаємо, вчора ввечері мітинг «Ні кроку назад!» пройшов біля Дніпропетровської міськради, де зібралися більше 100 чоловік. Учасники зачитали і передали депутатам свою резолюцію, написану на підставі побажань громадян. У тому числі, вони зажадали забезпечити законність у всіх сферах міського життя і збереження культурно-історичних цінностей. Крім цього, учасники акції вимагають розслідувати кожен акт вандалізму по відношенню до пам’ятників.

 

Елизавета Будько


86

Новости партнеров