Україна — США, 2:0

Українська збірна з футболу святкує перемогу у грі проти США.

На 12-й хвилині після перехоплення м’яча від Коноплянки Денис Гармаш протистояв Говарду, але з першої спроби Гармаш не зміг переграти воротаря. Однак м’яч знову опинився у нього, і на цей раз він відпасував м’яч вільному Ярмоленку. Андрій Ярмоленко забив гол метрів із шести — 1:0.

Ярмоленко знову відправив м’яч у ворота через 5 хвилин, але арбітр зафіксував офсайд у Кучера, який пасував Ярмоленку.

Другий гол українці забили вже у другому таймі. Знову пройшла проникаюча передача з глибини. На цей раз Марко Девіч опинився один на один із Говардом і з другої спроби пробив голкіпера «Евертона» — 2:0.

Варто відзначити, що в команді України дебютував лівий захисник «Динамо» Євген Макаренко, який на 80-й хвилині замінив В’ячеслава Шевчука.

Наприкінці матчу вболівальники на трибунах в Кіпрі заспівали Гімн України.

А ось і склад команд України та США.
Україна: П’ятов, Федецький, Хачеріді, Кучер, Шевчук, Тимощук, Ротань, Гармаш, Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля.

США: Говард Джонсон, Брукс, Оньєву, Кастільо, Кемерон, Клештан, Джонс, Бедойя, Демпсі, Алтідор.