Мітингувальники в Харкові провели пікет біля російського консульства і повернулися до облдержадміністрації

Мітингувальники в Харкові провели пікет біля російського консульства і повернулися до облдержадміністрації

Мітинг «Ні кроку назад», який почався біля Харківської облдержадміністрації, рушив до консульства Росії на вулиці Ольмінського. Близько 2 тис. чоловік скандували «Оплот!», «Україна, Росія — разом!», «Авакова геть!», «Балуту — в болото!», «Путін!», «Росія, допоможи!».

Після цього мітингувальники повернулися назад до Харківської облдержадміністрації і там закінчили мітинг. За їх словами, вони мають намір провести ще один мітинг 8 березня, в 12.00.

Як повідомили протестувальники, вони вимагали у губернатора Ігоря Балути призначити референдум з двома питаннями – федералізація України і надання російській мові статусу державної, знову сісти за стіл переговорів з владою, яка була обрана, «оскільки опозиція порушила угоду від 22 січня», своєчасно платити пенсії і зарплати, скликати позачергову сесію облради, а також призначити при Харківській обладміністрації орган громадського контролю, який братиме участь у тому числі і у формуванні бюджету області. Планується, що завтра ці переговори з губернатором можуть продовжитися.

Ольга Бузыка


109

Новости партнеров