У Харкові проходить мітинг «Ні шагу назад» (оновлюється, ФОТО)

У Харкові проходить мітинг «Ні шагу назад» (оновлюється, ФОТО)

Центральна площа Харкова — площа Свободи з ранку оточена співробітниками правоохоронних органів, міліція розміщена також у внутрішньому дворі Харківської облдержадміністрації. Біля входу в будівлю ХОДА чергують правоохоронці в шоломах і зі щитами.

Біля пам’ятника Леніна збираються учасники мітингу «Ні кроку назад». Вони стоять групами, час від часу скандують «Харків!» і «Референдум!».

На 17.00 около 500 митингующих перешли площадь и собрались напротив здания ХОГА. Они держат плакаты с надписями «Референдум», «Мы не хотим в ЕС», «Россия, помоги мне» и скандируют «Референдум!», «Россия!», «Федерация», «Самозванцы». У выхода из станции метро «Университет» стоит стол, где составляются списки желающих войти в «харьковское сопротивление».

Близько 18.00 мітингувальники увійшли до ХОДА для переговорів з керівництвом області.

Близько 18.30 близько 2 тис. мітингувальників підійшли впритул до будівлі ХОДА, почалися зіткнення між міліцією і активістами. Близько тисячі активістів з георгіївськими стрічками і прапорами Росії і України зібралася біля пам’ятника Леніну. Одночасно з цим делегація мітингуючих увійшла до будівлі ХОДА, де зараз проходить брифінг губернатора Ігоря Балути, щоб передати йому письмове звернення мітингу.

Ольга Бузыка


115

Новости партнеров