Криза в Україні не вплинула на діалог Москви і Токіо

Криза в Україні не вплинула на діалог Москви і Токіо

Представники Японії можуть взяти участь у церемонії відкриття Паралімпійських ігор у Сочі. У графіку політичного діалогу РФ і Японії в даний час змін немає. З таким запевненням виступив у середу в бюджетній комісії верхньої палати парламенту глава японського МЗС Фуміо Кисида. Він відповів на запитання про можливий вплив кризи на Україну на перспективи свого візиту до Москви, який планується на квітень.

» На різних майданчиках ми ведемо обмін думками з ЄС та іншими зацікавленими країнами, в тому числі і по Україні, — вказав міністр. — У сфері японо -російських відносин змін у планах на даному етапі немає».
Прем’єр-міністр Сіндзо Абе на цих же слуханнях повідомив, що представники Токіо можуть взяти участь у церемонії відкриття Паралімпійських ігор у Сочі.
«Ми вивчаємо питання про присутність там представників уряду Японії, — вказав він. — Є різні міжнародні тенденції, але наша основна позиція полягає в тому, що треба з обережністю ставитися до привнесення політики до Олімпійського та Паралімпійського руху».

Дмитрий Майдан


95

Новости партнеров