Спецслужби України визнали розгром своєї машина на Евромайдані у Києві (відео)

СБУ вирішила внести напад на свою машину до держаного реєстру досудових розслідувань в Україні. Правоохоронці визнали, що їхній мікроавтобус розгромили на Евромайдані у Києві сьогодні уночі.

На поширеному в Інтернеті відео видно, як тендітна журналістка Тетяна Чорновол залазить на дах білого мікроавтобусу, дивиться у скляний люк, потім просить в когось ножика, але їй дають камінь. Дівчина вдаряє вдаряє ним по склу, розбиває і зістрибує всередину автівки. Толпа починає вигукувати: «Відпустіть дівчину!» Хтось розбиває бокове скло, через нього вилазить Тетяна, і лише тоді до мікроавтобусу підходять народні депутати Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк.

До цього мікроавтобуса мітингувальників покликав зі сцени лідер партії «Удар»  Віталій Кличко. Він оголосив у мікрофон, що звідти стежать за учасниками акції. В середині машини мітингувальники побачили якесь електронне обладнання та мобільні телефони, про що вголос повідомили усім.


Через напад на автобус на майдан було введено загін спецназу «Беркут». Виникла бійка. Один з активістів «Свободи» затриманий.

СБУ в свою чергу стверджує, що люди у мікроавтобусі відстежували прилади для управління вибуховими пристроями в місцях масового скупчення людей. «Такі дії завжди вживаються в рамках забезпечення антитерористичної безпеки під час усіх масових заходів», — стверджується в офіційному повідомленні.

«Правопорушники зухвало заволоділи технікою, пошкодили транспортний засіб, а також завдали тілесні ушкодження співробітникам СБ України при виконанні ними службових обов’язків. При цьому нападники застосовували сльозогінний газ», — стверджує СБУ. У повідомленні відзначено, що події відбувалися за безпосередньої участі окремих народних депутатів України.

Ольга Бузыка


150

Новости партнеров