У Москві пройде засідання Військового комітету при Раді міністрів оборони держав ОДКБ

У Москві пройде засідання Військового комітету при Раді міністрів оборони держав ОДКБ

Чергове засідання Військового комітету при Раді міністрів оборони держав — членів ОДКБ відбудеться 5 березня в Москві  повідомила ІТАР -ТАСС прес -служба Організації.

Планується обговорити «стан і розвиток військово-політичної обстановки, виклики та загрози військової безпеки в регіонах колективної безпеки», питання розвитку військової складової Організації та проведення спільних заходів оперативної і бойової підготовки у 2014 році, а також підготовку до майбутніх засідань статутних органів ОДКБ.
Засідання пройде під керівництвом голови Військового комітету, начальника Генерального штабу ЗС РФ — першого заступника міністра оборони РФ генерала армії Валерія Герасимова. До складу комітету входять начальники генштабів держав — членів ОДКБ.

Організація Договору про колективну безпеку ( ОДКБ) — військово-політичний союз створений кількома державами Євразії ( в різний час організація об’єднувала від 6 до 9 держав ) на основі Договору про Колективну Безпеку (ДКБ) , підписаного 15 травня 1992 року.

До складу ОДКБ входять:

Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Казахстан, Киргизія, Росія, Таджикистан, Узбекистан

 

Виктор Другоруб


90

Новости партнеров