До Київа на Евромайдан їдуть спецназівці з Криму та Одеси

До Київа на Евромайдан їдуть спецназівці з Криму та Одеси

У Криму в Перевальному та Кизил-Таші по сигналу «ракета» Хвиля «» (ліквідація масових хвилювань і заворушень) підняті дві роти спецназу ВВ для відправки до Києва. Решта підрозділів полку перебувають у добовій готовності для виїзду до Києва.

Спорядження рот штатний: гумові кийки, гранати СШГ «Зоря», чотири СРГ (станції розпилення газу), наручники. Табельну зброю і боєприпаси не видано, за винятком офіцерів. Така інформація з’явилася цієї ночі в соціальних мережах з посиланням на витік інформації від сімей військовослужбовців.

«Ті, хто б’ються зараз з народом на Майдані — кволі діти в порівнянні з тими, що готуються. Якщо це відбудеться, то не залишиться нічого іншого, як витягнути з кабінету і повісити на Майдані Захарченка. І відразу натовпом йти до «золотого унітазу»  Досить йому валяти дурника і робити вигляд, що він ні при чому і не розуміє що відбувається. Кримські ВВ-шники, до речі, матюкати на чому світ стоїть і матюкають керівництво .. », — повідомляє джерело.

Трохи раніше з’явилося таке ж повідомлення про виїзд роти внутрішніх військ з Одеси. Офіційного підтвердження цієї інформації поки не надходило.

Дмитрий Майдан


123

Новости партнеров