Невідомі особи в масках намагалися завадити роботі крупної військової частини під Харковом

Невідомі особи в масках намагалися завадити роботі крупної військової частини під Харковом

Невідомі особи намагалися 3 березня завадити роботі 92-ої Чугуївської окремої механізованої бригади. Близько 23.00 група невідомих осіб зібралася біля КПП частини і зажадали від військових не виконувати накази влади. Пікетувальники наполягали на тому, що військові не повинні їхати до Криму. При цьому частина людей ховала обличчя за масками. Після пікету в КПП залишилося декілька осіб, інші – розійшлися. Можливо, вони ховалися в лісі, який знаходиться близько до військової частини.

Як повідомили в Чугуївській міськраді, в місті пройшли чутки, що частина отримала наказ зніматися і висуватися до Криму. У багатьох жителів міста родичі працюють у військовій частині, тому звістка не залишила їх байдужими. Вранці 4 березня до КПП частини вийшли вже близько 40 чоловіків і жінок, у тому числі депутати Чугуївської міськради, помічник народного депутата і військовослужбовці 92-ої бригади. Це був мирний мітинг, про який були повідомлені правоохоронці.

До мітингуючих вийшов начальник частини Віктор Николюк, який повідомив, що частково чутки підтверджуються в тому, що частина знаходиться в підвищеній боєздатності. Введений посилений варіант несення служби, проводяться командно-штабні учення, як це і належить в таких випадках. Але частина не отримувала наказу про передислокацію. Мітинг закінчився в першій половині дня, після чого всі його учасники покинули майданчик в КПП. При цьому вони висловили готовність допомагати військовим у випадку, якщо люди в масках повернуться.

Елизавета Будько


113

Новости партнеров