Путін: Росія не бачить необхідності у використанні військ в Україні

Путін: Росія не бачить необхідності у використанні військ в Україні

Росія поки не бачить необхідності у використанні військ на території України, але готова захищати співвітчизників в Україні. Про це Президент Російської Федерації Володимир Путін повідомив на прес-конференції 4 березня в підмосковній резиденції Ново-Огарьово.

За словами Путіна, Росія залишає за собою право використовувати всі доступні методи для стабілізації ситуації в Україні, так як легітимний, на його погляд, Президент України Віктор Янукович попросив його про це.

«Ми захищаємо наших співвітчизників в Україні. Ми діємо за указом єдиного легітимного президента України Віктора Януковича, який попросив нас захистити українських громадян», — сказав Путін і додав, що РФ не бачить необхідності у використанні військ на території України, а тим більше починати війну. Але в разі необхідності буде використовувати війська для захисту громадян України і російських громадян.

«Це гуманітарна місія. Ми не претендуємо на поневолення, і ми не зможемо залишитися осторонь, якщо будуть знущатися над людьми», — заявив Путін.

Виктор Другоруб


88

Новости партнеров