Ігор Коломойський дав першу прес-конференцію в якості губернатора Дніпропетровської області

Ігор Коломойський дав першу прес-конференцію в якості губернатора Дніпропетровської області

Новий голова Дніпропетровської ОДА розповів про свої перші кроки, стабілізацію цін на бензин та Чемпіонат з футболу.

Двома своїми новими заступниками губернатор назвав бізнесмена Бориса Філатова і депутата Святослава Олійника.

- Те, чим я буду займатися зараз — це входження в курс справ . Поки для мене все нове, треба розібратися. Потім, можливо, будуть якісь кадрові зміни. Головне сьогодні — нормалізація обстановки і введення життя в нормальне русло, щоб була впевненість у завтрашньому дні. Потім пріоритетними напрямками роботи будуть боротьба з корупцією, скорочення витрат і боротьба з привілеями, — сказав Коломойський.

При цьому бізнесмен відзначив, що не збирається займати крісло глави ОДА тривалий час, хоча немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. З приводу свого призначення він заявив, що, якщо олігархи приходять до влади в такий нелегкий час, то це може бути сигналом для суспільства, що в області насправді все добре. Таким же знаком він назвав старт Чемпіонату України з футболу.

- Я взагалі був здивований, чому Чемпіонат не почався, це був би хороший сигнал суспільству, що все в порядку. Та ж ситуація і з баскетбольним чемпіонатом. Більш того, вчора цілу ніч вирішували і досі не можуть вирішити, чи їде збірна України гратиме з США на Кіпр, чи ні, — сказав він.

Стосовно допомоги жителям області та стабілізації цін на бензин, мільярдер попросив уточнити, якою саме вона має бути.

- У чому питання допомоги? Це повинна бути благодійність або інвестиції? У нас інвестовано набагато більше в економіку України. А ціна на бензин росте через курс долара, тому що ми імпортно залежні. Що стосується ціни на заправках, на які я можу впливати, то, наскільки мені відомо, там вона на гривню нижче, ніж на інших, — сказав він.

Також він запевнив присутніх, що будівництво великих інфраструктурних об’єктів області, зокрема, об’їзної дороги і нових станцій метрополітену, буде йти за планом.

Дмитрий Майдан


88

Новости партнеров