На українських кордонах військових, що добираються на службу в Севастополь приватно, відправляють назад до Росії

На українських кордонах військових, що добираються на службу в Севастополь приватно, відправляють назад до Росії

Російські військові, які несуть службу в Севастополі, не можуть перетнути український кордон — їх не впускають в Україну. У цьому зміг переконатися кореспондент «НАХ», що здійснював поїздку на автобусі за маршрутом «Ростов-на-Дону — Севастополь».

Російський кордон між Таганрогом (Ростовська область, РФ) і Маріуполем (Донецька область, Україна) українські і російські громадяни пройшли без проблем — за 45 хвилин. На українському кордоні (пункт « Новоазовськ») автобус простояв близько 2,5 годин.

Українські прикордонники зібрали паспорти. Приблизно з 35-40 пасажирів виявилося 6 росіян (всі чоловіки), яких попросили залишити автобус і надати багаж на огляд. Потім чоловіки повернулися в автобус, але, як виявилося, паспорта повернули не всім.

«Сто відсотків до мене прідерутся — я військовий», — сказав один з пасажирів.

Після довгого очікування трьох із шести чоловіків знову попросили вийти, довго з ними розмовляли за автобусом. У результаті жоден з них свій шлях не продовжив — їх не пустили на територію України.

«Мені сказали, що у мене недостатньо грошей для проживання в Україні, — повідомив ще один росіян. — Я їм сказав: «У мене гроші в Севастополі є, я там служу». Але не пустили все одно».

Виктор Другоруб


103

Новости партнеров