Українським військовим гарантується особиста безпека, — Аксьонов

Українським військовим гарантується особиста безпека, — Аксьонов

Кримська влада закликає військовослужбовців військових частин Збройних сил України перейти на сторону жителів автономії. Офіцери і рядові, не бажаючі це робити, можуть спокійно повернутися додому, проте командирів-підбурювачів чекають кримінальні справи.

Про це сьогодні заявив голова Ради міністрів АРК Сергій Аксьонов на прес-конференції в Сімферополі.

«Ми ведемо переговори з керівниками військових частин, які повинні виконати чіткий наказ: перейти у підпорядкування Автономної республіки Крим. Ті, хто не бажають приймати присягу автономії, можуть написати заяву про звільнення і покинути розташування — їм будуть збережені державні пільги і виплати, які виплатять в повному обсязі», — зазначив прем’єр -міністр АР Крим.

Він звернувся до військовослужбовців та пояснив, що вони присягали «іншій країні» — не тієї, яка існує сьогодні, де захоплена центральна влада і з’явилися самоназначенці, а також приймаються закони з порушенням необхідних процедур.

«Ми бачили, що відбувається, коли армія починає воювати з народом. Військовослужбовці, я прошу вас: почуйте голос розуму, почуйте кримчан, не чиніть опір — і підкоряйтесь законним розпорядженням уряду Криму. Вам гарантується особиста безпека, ніхто не буде ображений, не почнуться політичні переслідування», — підкреслив Сергій Аксьонов.

Однак попередив: командирів, які підбурюють солдатів до невиконання розпоряджень уряду, притягнуть до кримінальної відповідальності.

Виктор Другоруб


82

Новости партнеров