Сергій Тігіпко: У влади проблеми в спілкуванні з південним сходом країни

Сергій Тігіпко: У влади проблеми в спілкуванні з південним сходом країни

Нинішня влада в Україні не може знайти спільної мови з південно-східними областями країни. Про це заявив народний депутат, один з лідерів Партії регіонів Сергій Тігіпко на своїй сторінці в Facebook.

«Будемо відверті — у нинішньої влади проблеми в спілкуванні з південним сходом країни. Жителі цих регіонів не так одностайно, як на заході і в центрі, довіряють цій владі і визнають її легітимність, а та, в свою чергу, відчуваючи запаморочення від високих постів, не звертає уваги на їхні реальні потреби. Влада ніби не усвідомлює, що Україна сьогодні подібна пороховій бочці і підносить до неї сірники у вигляді провокаційних рішень про скасування мовного закону, що не присікає знесення пам’ятників і суперечки на тему історії. Будь-яка дія завжди викликає протидію. Сьогодні ми отримали це на південному сході» — сказав Сергій Тігіпко.

При цьому, як зазначає депутат, зараз головне не намагатися знайти винних у непростій ситуації, що склалася, а шукати точки дотику і знаходити компромісні рішення.

«Але шукати винних не час. Головне зараз — знайти компроміс між цінностями Західної та Східної України. Не розпалювати наші внутрішні протиріччя, а зосередитися на спільних інтересах і прагненнях, бути толерантними до всіх громадян України і поважати самобутність національних меншин. Це зробить нас більш стійкими до зовнішніх викликів» — резюмував Сергій Тігіпко.

Елизавета Будько


122

Новости партнеров