Король Бельгії Філіп підписав закон про евтаназію неповнолітніх

Король Бельгії Філіп підписав закон про евтаназію неповнолітніх

Король Бельгії Філіп підписав закон, згідно з яким дозволяється евтаназія неповнолітніх невиліковно хворих, еслі їх біль нестерпна і немає способів її полегшення.

Як повідомляє ІТАР-ТАСС, монарх підписав закон, незважаючи на те, що раніше іспанськії фонд Citizen Go зібрав і передав на його адресу підписи більше 200 тисяч громадян з 20 країн світу, у тому числі близько 5 тисяч бельгійців. У петиції ці люди просили короля Філіпа не підписувати спірний документ. На їх думку, це «найстрашніший закон про евтаназію в усьому світі».

Нагадаємо, 13 лютого Бельгійський парламент після голосування в нижній палаті прийняв законопроект про евтаназію для неповнолітніх невиліковно хворих. «За» виступили 86 депутатів Палати представників, «проти» — 44, і 12 депутатів утрималися від голосування.

Відповідно до закону, невиліковно хворі неповнолітні пацієнти можуть попросити про евтаназію в разі, якщо їх біль нестерпна і немає способів її полегшення, а їх хвороба, за прогнозами лікарів, призведе найближчим часом до летального результату. Це може бути схвалене лікуючим лікарем з письмової згоди батьків.

Ольга Бузыка


106

Новости партнеров