Близько 2,5 млн.грн. потрібно на відновлення будівлі Харківської облдержадміністрації (ФОТО)

Близько 2,5 млн.грн. потрібно на відновлення будівлі Харківської облдержадміністрації (ФОТО)

На відновлення будівлі Харківської облдержадміністрації планують виділити з обласного бюджету близько 2,5 млн.грн. Про це повідомив екс-віце-губернатор Василь Хома, який продовжує виконувати обов’язки до призначення заступників нового голови ХОДА Ігоря Балути. За його словами, ця сума попередня, оцінка збитку триває. Зараз приміщення в будівлі Харківської облдержадміністрації приводять в порядок.

«Звичайно, погано, ці гроші можна було використати на інші цілі. Але нам необхідно забезпечити працездатність будівлі, тому все одно їх доведеться виділити. Зараз все вже запрацювало, стало просторіше: ніхто не плутається під ногами. Стало краще, ніж минулого тижня, коли була напружена і нервова обстановка. Зараз будівля ремонтують, а всі співробітники знаходяться на своїх робочих місцях», – зазначив Хома.

Нагадаємо, активісти харківського Євромайдану та представники радикальних угруповань захопили будівлю ХОДА та займали її близько тижня. 1 березня на площі Свободи пройшов мітинг, після якого противники Євромайдану штурмом взяли будівлю і звільнили її. В результаті зіткнень постраждали 138 осіб.

 

Дмитрий Майдан


79

Новости партнеров