Інформація про події в Криму грішить заангажованістю , — КРО НСЖУ

Інформація про події в Криму грішить заангажованістю , — КРО НСЖУ

Роботі українських , російських і зарубіжних ЗМІ , які висвітлюють події в Криму , рано давати об’єктивну оцінку і озвучувати » вирок» кореспондентам. Поданого ними інформації дуже багато і вона різна , часто суперечлива і не відповідає дійсності . Так вважає голова Кримської республіканської організації Національної спілки журналістів України Людмила Хорошилова .

» На жаль , журналісти не намагаються дотримуватися професійні правила . Хоча кримські журналісти розуміють свою відповідальність , складність моменту і настрою жителів півострова і утримуються від панікерства та розпалювання ворожнечі.

На жаль , українська журналістика страждає заполітизованістю і заангажованістю , змінюючи головним вимогам професії — об’єктивності та нейтральності. Ми йдемо на барикади. У такому випадку треба змінювати професію і ставати воїнами , правозахисниками , ким завгодно. Потрібно бути чесним , об’єктивним , дотримуватися баланс думок . І дивитися трохи вперед , як слово наше відгукнеться в суспільстві » , — вважає Людмила Хорошилова .

На її думку , велику роль у висвітленні кримської ситуації відіграють соціальні мережі в інтернеті .

» У них є й корисні речі, зокрема обмін думками між сохранившими людське обличчя людьми.

Але в основному це сіяння паніки , розжареними градуси протистояння. Там допускається і нецензурщина , і образи , і істерика. Це не сприяє розумінню та діалогу . Людей зіштовхують стінкою на стенку2 , — попереджає глава КРО НСЖУ .
Інформація про події в Криму грішить заангажованістю , — КРО НСЖУ

Елизавета Будько


83

Новости партнеров