Кримським журналістам прислали » жилети безпеки «

Кримським журналістам прислали » жилети безпеки «

Сьогодні в Сімферополі Кримська республіканська організація Спілки журналістів України почала роздачу спеціальних ідентифікаційних жилетів для кореспондентів ЗМІ Автономії .

85 жилетів — оранжевого кольору з написом » PRESS» — доставлені з Києва і виготовлені за допомогою Міжнародної федерації журналістів у рамках програми » Створення культури безпеки та прав і незалежних стандартів для журналістів в колишньому СРСР » . Про це кореспонденту НАХ повідомила глава КРО НСЖУ Людмила Хорошилова .

» Жилет — розпізнавальний символ наших колег , що знаходяться при виконанні своїх професійних обов’язків. Жилети видаються безкоштовно для всіх бажаючих їх отримати в редакції АРК і Севастополя.

У першу чергу ми роздаємо жилети кореспондентам , оперативно висвітлюють відбуваються в Криму події. Дуже хотілося б вірити , що жилети в роботі колегам не знадобляться ! » — Розповіла Людмила Хорошилова .

Вона пояснила , що у всіх країнах ЗМІ прийнято мати свою » фірмову одяг». Журналіст стає впізнаваним і помітним. Йому не потрібно зайвих слів і документів , щоб пройти туди , куди він має право потрапити .

«Наша допомога пов’язана з обстановкою в Криму. Зараз до нас докотилася хвиля київських подій — масових протестів — і ми хочемо , щоб наші журналісти були в безпеці . Але від них залежить , чи будуть вони шановані ! Я хочу , щоб наших журналістів зустрічали шанобливо і дякували за чесність. Поки , на жаль , журналістика не витримала випробування на чесність — це визнають жителі не тільки Криму . Ми бачимо , яку руйнівну роль зіграла ангажована журналістика в нашій державі » — підкреслила голова КРО НСЖУ .

Ольга Бузыка


111

Новости партнеров