Понад 140 тисяч українців протягом двох тижнів звернулися до Росії в пошуку притулка

Понад 140 тисяч українців протягом двох тижнів звернулися до Росії в пошуку притулка

Глава ФМС Костянтин Ромодановський повідомив про збільшення кількості в’їздів у Росію і надання притулку після подій в Україні. Більше половини мігрантів, Ромодановський зазначив, становлять жінки, старі, діти. Мігранти просять надати тимчасовий притулок або громадянство РФ, заявляють, що зазнавали переслідувань і погроз розправи.

У зв’язку з цим велике навантаження випробовують російські області, які перебувають на кордоні з Україною, — Ростовська, Бєлгородська, Брянська та інші.

 

Крім того, В’ячеслав Світличний, генеральний консул РФ у Сімферополі, сказав, що кількість російських паспортів співробітникам «Беркута» з кожним днем зростає в арифметичній прогресії. Зараз, за його словами, видано вже кілька десятків російських паспортів.

 

«Вибору у нас просто немає: держава зрадила нас, нам погрожують кримінальним переслідуванням, люстрацією», — сказав Віктор Денисенко, майор кримського підрозділу «Беркута».

 

Між тим, отримати російський паспорт хочуть не тільки бійці «Беркута», але й звичайні громадяни з різних областей України.

Дмитрий Майдан


101

Новости партнеров