Прошу розглянути можливість участі «Таврії» і «Севастополя» в РПЛ — депутат Держдуми Росії

Прошу розглянути можливість участі «Таврії» і «Севастополя» в РПЛ — депутат Держдуми Росії

Кримським футбольним командам потрібно надати можливість грати в російській Прем’єр-Лізі . З таким проханням до глави Російського футбольного союзу звернувся депутат парламенту від фракції ЛДПР.

Депутат Державної думи Роман Худяков направив звернення на ім’я президента РФС Миколи Толстих з проханням розглянути можливість приєднання кримських команд до російського чемпіонату. На його думку, ситуація в Україні робить неможливим створення об’єднаного чемпіонату. «Прошу Вас розглянути можливість участі двох футбольних команд української ліги -«Таврія»(Сімферополь) та ФК «Севастополь» в чемпіонаті Росії з футболу. Не варто дозволяти зруйнувати дружній спортивний союз між нашими країнами через обставини, що склалися», — йдеться у зверненні депутата.

Негативно до цієї ідеї поставився перший віце-президент РФС Микита Симонян. Він повідомив, що подібні рішення приймаються на рівні міжнародних асоціацій ФІФА та УЄФА. «Варіант участі «Таврії» в РПЛ навіть не розглядається», — прокоментував ситуацію генеральний директор сімферопольського клубу Олександр Бойцан.

Елизавета Будько


177

Новости партнеров