Спікер парламенту АРК з сумнівом поставився до інформації про загиблих в Криму росіян

Голова Верховної Ради АРК стверджує, що інформації про загиблих в автономії громадян Росії не надходило. Про це сьогодні заявив сам Володимир Константинов на брифінгу в Сімферополі.


«Я такою інформацією не володію, думаю, таких загиблих немає. Ми знаємо тільки імена і прізвища кримчан (двох загиблих 26 лютого від отриманих травм в результаті бійки між кримськими татарами і слов’янами під Верховною Радою АРК — прим. nahnews ), на позачерговій сесії ми вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. У понеділок уповноважена група Президії Верховної Ради АРК зустрінеться з родичами загиблих і визначиться з допомогою для близьких», — зазначив спікер кримського парламенту.
Він впевнений в тому, що в ніч з 28 лютого на 1 березня було збройний напад на Головне управління МВС в АРК, яке підпорядковується уряду республіки. Як відомо, вчора Міністерство закордонних справ РФ повідомило, що напередодні невідомі зробили спробу захоплення будівлі Міністерства внутрішніх справ АР Крим», у результаті «віроломною провокації» є постраждалі.

Виктор Другоруб


92

Новости партнеров