Кадиров: Українському народу сьогодні Росія простягає руку підтримки

Кадиров: Українському народу сьогодні Росія простягає руку підтримки

Рамзан Кадиров, президент Чеченської республіки, розкритикував звернення Дмитра Яроша, лідера українського «Правого сектору», до міжнародного терориста Доку Умарова щодо війни проти Росії. Кадиров зазначив, що Росія на територію України не претендує. Росія переслідує мирні цілі щодо України і українського народу. Збройні сили були введені в Україну для захисту населення від загрози «кривавого конфлікту».

 

«Українському народові сьогодні Росія простягає руку підтримки. І якщо її не потиснути, то завтра може бути пізно. Ми брати, і ми будемо завжди братами! Ярошей скоро не стане, а російському, українському, чеченському народам жити в мирі та злагоді», — висловив свою точку зору Рамзан Кадиров.

 

«Президент Росії Володимир Путін ніколи не оголошував і не оголосить війну Україні і її народові, — йдеться у зверненні. – Річ у необхідності захисту сотень тисяч громадян Росії, російського Чорноморського флоту і, звичайно, українського народу від загрози розв’язування кривавого конфлікту», — сказав журналістам голова Чеченської республіки.

 

А ось, що думає Кадиров про діяльність «Правого сектору»: «Особливу активність виявляли представники так званого «Правого сектора», які прагнуть у своїй агонії ненависті до Росії втягнути Україну в безодню кривавого хаосу. Про те, що з себе представляють ці молодики, свідчить звернення лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша до Доку Умарова. Дах у божевільного Яроша зовсім поїхав! Він просить про допомогу бандита, який давно вже пішов туди, звідки немає повернення. Умаров і його поплічники знищені. Якщо ж Ярош зізнається, що зі зброєю воював у Чечні, то будуть вжиті всі заходи, щоб він поніс заслужене покарання. Йому випишуть, як і його другові Умарову, квиток в один кінець!».

 

А ось і коротка інформація про Доку Умарова, з яким планує співпрацювати лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош.

 

Доку Умаров — діяч ісламістського терористичного руху в Чечні (з 1990-х по теперішній час, один з лідерів незаконних збройних формувань) та на Північному Кавказі. За його особистим наказом були виконані найбільші теракти в Росії останніх років: підрив поїзда «Невський експрес» (27.11.2009), вибухи в московському метро (29.03.2010), вибух в аеропорту «Домодєдово» (24.01.2011), а також цілий ряд інших терактів.

 

Він знаходиться у федеральному розшуку за звинуваченням у грабежах, вбивствах, викраденні людей, вчиненні терористичних актів, розповсюдженні закликів до повалення влади і розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

 

У 2010 році США офіційно включили Доку Умарова до списку міжнародних терористів, а в 2011 Рада Безпеки ООН включила Доку Умарова до списку терористів, пов’язаних з Аль-Каїдою.

Виктор Другоруб


111

Новости партнеров