У сутичках під кримським парламентом «винен» людський фактор, — керівник міліції АРК

У сутичках під кримським парламентом «винен» людський фактор, — керівник міліції АРК

Причиною виникнення 26 лютого масової бійки під будівлею Верховної Ради АРК кримських татар і слов’ян, в результаті якої отримали травми не менше тридцяти осіб і померли дві людини, є людський фактор. Про це заявив виконуючий обов’язки начальника Головного управління МВС в АРК підполковник Сергій Абісов на брифінгу в Сімферополі.

«Збираються різні люди, кожен зі своєю думкою, тому відбувається те, що сталося. Сказати про те, що це були великі зіткнення, не можна: були випадки якихось тілесних ушкоджень», — вважає Сергій Абісов .

За його словами, зараз в автономії хороша обстановка — судячи з того, що відбувається. Міліція та СБУ разом з частинами Чорноморського флоту Росії охороняють громадський порядок. Правоохоронці контролюють місця можливих здійснень провокацій.

На блок -постах, розташованих на в’їзді в республіку, чергують бійці кримського спецпідрозділу «Беркут», представники місцевої самооборони і військовослужбовці морської піхоти Чорноморського флоту РФ .

«Люди знаходяться на блок -постах, перевіряють автомашини, документи і вантаж — все робиться дуже коректно. Ніяких провокацій, у людей, що в’їжджають до Криму, не виникають проблеми», — пояснив в. о. начальника ГУ МВС в АРК.

Сергій Абісов підкреслив, що він не вважає легітимним міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова — і поки не виходив з ним на контакт.

Виктор Другоруб


113

Новости партнеров