У понеділок будівля Харківської облдержадміністрації буде повністю готова до роботи (доповнено, ФОТО)

У понеділок будівля Харківської облдержадміністрації буде повністю готова до роботи (доповнено, ФОТО)

У понеділок, 3 березня, будівля Харківської облдержадміністрації буде повністю готова до роботи. Про це сьогодні повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.

«Зараз ми оцінюємо завдані збитки. Ми зробимо все, щоб люди, які в понеділок прийдуть на роботу, не відчували жодного дискомфорту на робочих місцях. У понеділок будівля облдержадміністрації буде повністю готова до роботи», — підкреслив Валентин Дулуб.

Також він повідомив, що в будівлі будуть посилені заходи безпеки. «Потрібно відновити пожежні рукави, які були розірвані, а також поламані гідранти. Необхідно забезпечити безпеку самої будівлі. Кількість правоохоронців буде не меншою, ніж до захоплення будівлі «євромайданівцями», — зазначив Валентин Дулуб.

Зараз в приміщенні ХОДА працює міліція. За словами мера Харкова Геннадія Кернеса, активісти, які захопили ХОДА, вживали наркотики і готували бомби. «Зараз ми маємо те, що маємо. Але я беру на себе персональну відповідальність, щоб ми відновили тут порядок. Тут не повинно бути закликів до сепаратизму і будь-якої агресії. Місцеві і центральні власті зараз повинні зробити все, щоб люди заспокоїлися», — сказав мер.

 

Виктор Другоруб


131

Новости партнеров