НАТО розраховує на співпрацю з Україною

НАТО розраховує на співпрацю з Україною

Перспективи проекту «Україна-НАТО» будуть розглядатися в рамках проведення саміту НАТО -2014. Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен обіцяє сприяти зміцненню партнерства.
«Майбутнє НАТО залежить від сильних партнерів, до числа яких належить Україна», — на думку Расмуссена. Генсек НАТО схвалив Україну за активну участь у жовтневій антипіратської операції «Оушен шилд». Напередодні Кнуд Бартельс, датський генерал, голова воєнкома НАТО, висловив свою думку щодо участі України в операції. «Разом Україна та НАТО чудово протидіють тероризму та піратству», — підкреслив голова воєнкома НАТО. Присутність України на навчаннях Steadfast Jazz в листопаді теж не залишилася непоміченою. На навчаннях Steadfast Jazz, ВС України показали добру підготовку в умовах воєнного вторгнення або агресії. Про це сказав міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс. Нагадаємо, що Латвія з 1991 року взаємодіє з НАТО.
Генсек НАТО Расмуссен заявив, що розгляд питання співробітництва Україна-НАТО на саміті, який пройде восени 2014 року у Великобританії, буде винесено на перший план.

Елизавета Будько


122

Новости партнеров