Комітети РФ рекомендували підтримати звернення Путіна про використання військ в Україні

Комітети РФ рекомендували підтримати звернення Путіна про використання військ в Україні

Профільні комітети Ради Федерації з безпеки і з міжнародних справ одноголосно рекомендували сенаторам підтримати звернення Президента Російської Федерації Володимира Путіна до верхній палаті про використання російських військ на території України.Як зазначив голова комітету Державної Думи у справах СНД, євразійської інтеграції і зв’язків із співвітчизниками Леонід Слуцький, використання російських військ на території України в даний час є необхідним і своєчасним кроком.

«Ми є свідками й учасниками цивілізаційної сутички — « за» чи «проти» встановлення на планеті однополярного світоустрою. Росія завжди виступала проти цього, але сьогодні Захід намагається будь-якими способами від’єднати Україну від російського світу, від Росії, від інтеграційних процесів на пострадянському просторі», — сказав Леонід Слуцький.

Він також зазначив, що в Україні відбувся державний переворот, в результаті якого склалася така ситуація, яка загрожує безпеці російських громадян, які проживають в країні.

«Ми не можемо залишатися до цього байдужими. Ми повинні забезпечити безпеку, насамперед на території Криму, як того регіону, який є оплотом опору перевороту і збройного захоплення влади в Києві», — сказав Леонід Слуцький і додав, що Росія може і має право ввести обмежений контингент російських Збройних сил до Криму для «схоронності Чорноморського флоту РФ і життів наших співвітчизників у Криму і для протистояння можливих збройних провокацій з боку сьогоднішнього антиконституційного режиму в Києві».

 

Елизавета Будько


95

Новости партнеров