У Харкові активісти з георгіївськими стрічками штурмували будівлю облдержадміністрації (ФОТО, ВІДЕО)

У Харкові активісти з георгіївськими стрічками штурмували будівлю облдержадміністрації (ФОТО, ВІДЕО)

Харківський міський голова Геннадій Кернес раптово закінчив мітинг прибічників Антимайдану. Він перервав на півслові виступаючого народного депутата— харків’янина, від фракції ПР Анатолія Денісенко і звернувся до присутніх з вимогою не йти на штурм Харківської облдержадміністрації. Після невеликої музичної паузи Кернес раптово закінчив мітинг і побажав всім хороших вихідних.

Велика група мітингуючих з георгіївськими стрічками почала штурм Харківської облдержадміністрації. Біля будівлі сутички з представниками Євромайдану, що розмістилися там. Вже є потерпілі. Співробітники правоохоронних органів намагаються перешкоджати силовому зіткненню.

Чутні постріли і вибухи, приміщення ХОДА усередині затягнуте димом. Частина представників Євромайдану забарикадувалася всередині будівлі ХОДА, частина залишилася зовні. Виїзд з території ХОДА з чорного входу перекритий автобусом. Штурмувальники б’ють вікна і проникають всередину.

Барикада, що перегороджувала вхід в будівлю ХОДА, частково зруйнована. Міліція намагається відбити в атакуючих захоплених ними в полон людей з числа захисників будівлі. Обидві сторони кидаються каменями і палицями. З будівлі ХОДА обливають водою.

Підтверджена інформація про використання нападаючими вибухових пристроїв, начинених шрапнеллю. Також підтверджений факт використання захисниками пожежних шлангів як імпровізований водомет.

Штурмувальники увірвалися в будівлю і загнали всіх, хто знаходився усередині, на шостий поверх. На площу Свободи прибуло декілька карет швидкої допомоги.

За станом на 14:40 активістів майдану і «Правий сектор» вивели з будівлі облдержадміністрації. На площі звучить гімн СРСР.

Усередині будівлі ХОГА погром: вікна розбиті, двері зірвані з петель, коридори завалені залишками місць для ночівлі. По будівлі ходять люди з георгіївськими стрічками, які пояснили, що тепер адміністрація звільнена і працюватиме в нормальному режимі.

Елизавета Будько


103

Новости партнеров