Кримський прем’єр звернувся до Путіна за допомогою

Глава Радміну Криму Сергій Аксьонов звернувся до президента Російської Федерації Володимира Путіна з проханням надати сприяння «у забезпеченні миру і спокою на території Криму». Причиною послужили порушення Києвом домовленості з керівництвом автономії про узгодження кандидатур при призначенні силовиків кримських структур і нездатність міліції нормалізувати ситуацію на півострові.
Про це йдеться у зверненні голови Радміну Криму Аксьонова до Путіна 1 березня.


У тексті сказано, що без узгодження з ВР Криму та в порушення норм закону «Про міліцію» 28 лютого начальником главку кримської міліції було призначено Ігоря Авруцького.
«Враховуючи вищевикладене, розуміючи свою відповідальність за життя і безпеку громадян, я звертаюся до президента Російської Федерації Володимиру Путіну про надання сприяння у забезпеченні миру і спокою на території АРК», — уклав Сергій Аксьонов.


Крім того, повідомляє «Українська правда», Аксьонов заявив, що кохране важливих об’єктів автономії залучено військовослужбовців Чорноморського флоту Росії.


При цьому Аксьонов повідомив, що налагоджена співпраця з чорноморським флотом з охорони життєво важливих об’єктів в автономії.


«Спільно групи працюють. Я впевнений , що вони зможуть виконати завдання з охорони громадського порядку», — зазначив він.


Відзначимо, що на даний момент немає ніяких даних про заворушення із застосуванням вогнепальної зброї, і вже тим більше — про жертви.

Дмитрий Майдан


122

Новости партнеров