Турчинов звернувся до Путіна з вимогою припинити провокації і відкликати військових

Спікер Верховної Ради України, в.о. президента України Олександр Турчинов звернувся до президента Росії Володимира Путіна з вимогою негайно припинити провокації на території АРК Крим і відкликати військові частини.

За словами Турчинова, в Криму відбувається блокування адміністративних і цивільних будівель, комунікацій, що свідчить про спробу реалізації сценарію, аналогічного абхазькому, і анексії території. За його словами, українські військові не йдуть на провокації і продовжують виконувати свій обов’язок.

Турчинов нагадав, що разом з країнами Європи і США Росія є гарантом суверенітету і територіальної цілісності України, згідно договору 1994 року. За його словами, в даний час у зв’язку з ситуацією в Криму скликано засідання Совбезу ООН, і «вся світова громадськість підтримає Україну».

В.о. президента нагадав, що будь-які спроби анексії або порушення територіальної цілісності приведуть до серйозних наслідків, у тому числі для цивільного населення. Він звернувся до військових із вдячністю за службу і з проханням і далі не піддаватися на провокації. Турчинов висловив припущення, що найближчим часом ситуація в Криму стабілізується.

Дмитрий Майдан


82

Новости партнеров