Янукович повернеться в Україні лише за наявності гарантій його безпеки

Янукович повернеться в Україні лише за наявності гарантій його безпеки

Президент України Віктор Янукович повернеться до України лише за наявності гарантій безпеки особисто для нього і його сім’ї. Про це він заявив на прес-конференції в Ростові-на-Дону. За його словами, йому потрібні гарантії міжнародних посередників.

Янукович повідомив, що 20 лютого він виїхав з Києва до Харкова для участь у з’їзді депутатів всіх рівнів, ініційованому «Українським фронтом», і планував зустрітися зі своїми прибічниками. За його словами, йому поступила інформація про замахи на нього, машина його супроводу була обстріляна. Після чого він прийняв рішення не брати участь в з’їзді і летіти вертольотом до Луганська. Володимир Рибак і Андрій Клюєв, які його супроводжували, повинні були іншим вертольотом летіти до Донецька для зустрічі з активом ПР. Але перед вильотом диспетчери попередили про небезпеку такого польоту.

Відповідаючи на питання журналіста, як він все-таки попав на територію Росії, Янукович відповів, що йому допомогли патріотично налаштовані офіцери. Відповідаючи, чому він прибув саме до Ростова, Янукович повідомив, що під Ростовом живе його давній друг, в якого він попросив притулку.

Дмитрий Майдан


73

Новости партнеров