Нестабільною ситуацією в країні намагалися скористатися деструктивні сили – генеральний директор «Турбоатома»

Нестабільною ситуацією в країні намагалися скористатися деструктивні сили – генеральний директор «Турбоатома»

ВАТ «Турбоатом» (Харків) захищатимуть робочих дружин. Про це 28 лютого заявив журналістам генеральний директор заводу Віктор Субботін. За його словами, необхідність створення дружин виникла вчора після повідомлень про те, що біля заводу стали з’являтися агресивно налагоджені люди. У складі дружин добровільно увійшли 50 чоловік. Разом з охороною вони контролюють територію довкола заводу, а також – прохідні. Дружинники виходять на пости в неробочий час, добровільно, зарплату за це не отримують. «Наприклад, відпрацювавши першу зміну, людина йде на чергування», — відзначив Субботін.

По словах Субботіна, уряд вже сформований. Завод отримав підтримку органів влади, що закономірно, адже завод стабільно працює, отримує прибуток, перераховує до держбюджету дивіденди. Дохід від реалізації продукції за 2013 рік склав 1 млрд. 924 млн. грн., що на 37% більше 2012 р. Майже половину продукції завод відправляє на експорт. До держбюджету «Турбоатом» перерахував у вигляді податків, зборів і єдиного соціального внеску 334 млн.грн. Середньомісячна зарплата персоналу склала 4 тис. 403 грн., виробничі робітники – 6 тис. 107 грн. При цьому рівень зарплати зріс на 18%. «Можна розраховувати, що через декілька днів необхідність в робочих дружинах відпаде», — відзначив директор підприємства.

«Турбоатом» конструює і виробляє турбіни для ТЕЦ, АЕС і ГЕС. 75,22% пакету акцій заводу належить державі. На продукцію заводу доводиться близько 13% світового виробництва турбін для АЕС.

Дмитрий Майдан


86

Новости партнеров