Держприкордонслужба України заявляє про нелегальноий перетин кордону російськими військовими

Як повідомляє Держприкордонслужба України, сьогодні вранці відбулася спроба блокування Севастопольського загону морської охорони Державної прикордонної служби України.


За відомостями Держприкордонслужби, близько 30 озброєних осіб, які не представилися, на чотирьох автомобілях прибули до Севастопольського загону морської охорони. Прикордонниками дані особи були ідентифіковані як військовослужбовці 810-ї бригади морської піхоти ЧФ РФ. Вони розташувалися перед КПП загону та оточили всі підступи. На висотах навколо загону розміщені снайпери.


Пізніше до КПП прибув керівник групи російських військовослужбовців капітан 1 рангу Олександр Толмачов. Він заявив, що вимоги блокувальників — щоб ніхто не залишав частину. Вони нібито виконують вимоги постанови «Ради Безпеки Криму» — не допустити захоплення зброї екстремістами. Після переговорів з командиром загону російські військовослужбовці відійшли на 25 метрів від КПП і ведуть спостереження.


Також вранці ракетний катер ЧФ РФ «Івановець» зупинився на відстані 5-ти кабельтових від берега на рейді Балаклавської бухти, нібито через поломку двигуна.

«Окрім цього Державна прикордонна служба України інформує, що сьогодні в ході охорони державного кордону постом технічного спостереження був відстежено переліт з Керченської напрямку на висоті до 1 кілометра більше 10 російських військових вертольотів в Україні. На аеродромі «Кача» було оформлено три вертольоти, щодо яких була подана відповідна заявка ЧФ РФ. Інші вертольоти, які перетнули державний кордон України, порушили вимоги відповідних двосторонніх угод», — йдеться в повідомленні.

Дмитрий Майдан


88

Новости партнеров