«Яструби» в Київ не прилетіли

«Яструби» в Київ не прилетіли

Алжирським боксерам заборонили їхати на Україну. Міністерство закордонних справ не дало спортсменам дозволу на оформлення віз. Поєдинок Всесвітньої серії боксу зірвався.

Сьогодні в Києві мала відбутися матчева зустріч з боксу між командами «Українські отамани» і «Алжирські пустельні яструби». Але делегація гостей відмовилася їхати на Україну. Боксерів не відпустив МЗС, пославшись на неспокійну обстановку в нашій країні. «Ми зі свого боку відправили всі візові підтримки, — каже головний тренер «Отаманів»Валентин Соболевський. — З алжирської команди можуть зняти 3 очки. Але нам це балів не додасть. А ми хотіли боксувати і, думаю, виграли б». Перемога потрібна українцям, щоб випередити команду з Італії і вийти у фінал Всесвітньої серії боксу. Якими будуть санкції проти алжирців — 3 березня вирішить керівництво ВСБ.

А перенесений в листопаді минулого року матч «Отаманів» з «Командою Німеччини» відбудеться 8 березня у Франкфурті. За попередньою заявкою склади пар наступні: до 49 кг — Серж Нейман — Вадим Кудряков, до 56 кг — Едгар Валтч — Микола Буценко, до 64 кг — Артем Арутюнян — Денис Берінчик, до 75 кг — Джозеф Аттанджауі — Дмитро Митрофанов, до 91 кг — Альбон Первізай — Сергій Корнєєв.

Елизавета Будько


104

Новости партнеров