Новий кримський прем’єр приступив до своїх обов’язків

Голова Ради міністрів АРК Сергій Аксьонов приступив до виконання обов’язків. Про це повідомила прес-служба партії «Русское единство», головою якої є Аксьонов.
Сергій Аксьонов справив огляд приміщень та документації в будівлі і в кабінеті глави Радміну. Також приступили до роботи його помічники та асистенти.
В прес-службі також відзначили, що всі голови міст, а також районних державних адміністрацій можуть у штатному режимі звертатися за телефонами приймальні Ради міністрів.
До нового складу Ради міністрів Криму планується включити представників кримських татар. Про це на своїй сторінці в мережі «Facebook» повідомив заступник Голови Радміну Рустам Теміргалієв.
«Сьогодні ввечері почне працювати новий Рада міністрів, в тому числі за участю кримських татар. Всі об’єкти життєзабезпечення працюють в штатному режимі, якихось значних порушень громадського порядку зафіксовано не було», — повідомив він.
Віце-прем’єр уточнив , що конкретних кандидатур від кримських татар до складу уряду немає. «Чекаємо пропозиції від меджлісу», — уклав він.

Ольга Бузыка


81

Новости партнеров