Кримські татари попросили Туреччину захистити їх

Кримські татари попросили Туреччину захистити їх

До уряду Туреччини почали надходити численні заяви від представників кримськотатарської діаспори захистити своїх співвітчизників, які проживають в Криму.

 

Серед стурбованих за безпеку кримських татар у Криму і Федерація кримських товариств (KIDEF), представники якої уважно стежать за розвитком подій в республіці Крим.

 

 

«Сили, які хочуть розділити Україну і приєднати Крим до Російської Федерації, повинні знати, що безпеці життя і майна наших співвітчизників, які живуть у себе на батьківщині в Криму, не може бути завдано шкоди через різні несправедливі та неналежні діі. Ніяка сила не зможе створити нашим співвітчизникам, які є основними мешканцями Криму, нове 18 травня. Ми хочемо, щоб всі знали, що при здійсненні нових несправедливих дій проти наших співвітчизників об’єднаються всі представники та організації кримських татар Туреччини», — сказано в резолюції KIDEF.

 

Серед останніх подій в історії республіки призначення партдіяча «Російської єдності» Сергія Аксьонова головою ВС. Крім того, заплановано загальнокримський референдум про самовизначення, що відбудеться 25 травня.

Елизавета Будько


111

Новости партнеров