Керівництво Харківської області вимагає від мітингуючих звільнити приміщення адміністрації (ФОТО)

Керівництво Харківської області вимагає від мітингуючих звільнити приміщення адміністрації (ФОТО)

Харківська облдержадміністрація надасть для Координаційної ради «майдану» приміщення, якщо його активісти залишать Будинок рад. Про це сьогодні заявив заступник голови — керівник апарату Харківської ОДА Василь Хома. Він зазначив, що з метою безпеки людей та державного майна, попросив активістів звільнити будівлю облдержадміністрації.

«Ми просимо, щоб активісти звільнили будівлю, тому що є небезпека внутрішніх конфліктів. Ми готові для Координаційної ради майдану надати приміщення, але вони мають вивести з будівлі всіх інших людей. Вони офіційно подадуть заявку, укладуть договір на оренду, будуть вносити плату за оренду, і, відповідно, офіційно тут перебуватимуть. Тому що держава платить обласній раді за оренду цього приміщення. Це ж не приміщення обладміністрації. Це приміщення територіальної громади області. У цих стінах забезпечується життєдіяльність регіону. Вони не призначені для того, щоб люди тут спали або влаштовували барикади», — сказав Василь Хома.

Він зазначив, що таку пропозицію він вже зробив активістам, тепер вони зібралися порадитися і мають сказати своє рішення. За словами самих активістів, вони не мають наміру залишати приміщення, поки відносно Михайла Добкина, мера Харкова Геннадія Кернеса і керівника «Оплоту» Євгенія Жіліна не будуть відкриті кримінальні справи.

 

Ольга Бузыка


101

Новости партнеров