Звернення Президії Верховної Ради АРК до кримчан

Звернення Президії Верховної Ради АРК до кримчан

В результаті неконституційного захоплення влади на Україні радикальними націоналістами за підтримки збройних бандформувань мир і спокій у Криму поставлені під загрозу. Вчорашні зіткнення біля будівлі кримського парламенту, що призвели до кровопролиття та людських жертв, — це результат розгулу політичного екстремізму і насильства, що захлеснув країну. Україна скочується до цілковитого хаосу, анархії та економічної катастрофи.

У цих умовах Верховна Рада Автономної Республіки Крим як вищий представницький орган влади в автономії, спираючись на волевиявлення обрали його кримчан, приймає на себе всю відповідальність за долю Криму.

Слідуючи основоположних канонів демократії, Президія кримського парламенту вважає єдино можливим шляхом виходу з ситуації, що склалася застосування принципу прямого народовладдя. Переконані, що тільки проведення загальнокримського референдуму з питання удосконалення статусу Автономної Республіки Крим та розширення її повноважень дозволить кримчанам самим, без зовнішнього тиску і диктату, визначити майбутнє автономії.

Звертаємося до депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, незалежно від національної та політичної приналежності, із закликом в ці важкі для Криму дні проявити готовність пожертвувати особистими амбіціями заради ухвалення доленосних для всіх жителів півострова рішень.

Настав час наповнити новим змістом фундаментальний принцип багатонаціонального кримського співтовариства, написаний на гербі автономії: «Процвітання в єдності». Так переможемо!

Дмитрий Майдан


98

Новости партнеров