50 осіб загинуло, статуя обезголовлена ​​- Венесуела (відео)

50 осіб загинуло, статуя обезголовлена ​​- Венесуела (відео)

«Вже понад 50 смертей сталися в результаті наявності барикад і організації хаосу», — наводять місцеві ЗМІ слова президента країни Мадуро . За його словами , мова йде і про тих людей, які не змогли дочекатися медичної допомоги, в тому числі через неможливість швидкої допомоги доїхати до пацієнтів.

Крім того, гинуть мотоциклісти, які врізаються в штучні загородження, влаштовані на дорогах, уточнив президент.
Перекриття вулиць і доріг маніфестантами, які виступають проти політики уряду Мадуро, тривають вже не перший день. Почалося все з масштабних акцій протесту, через які по всій країні були вбиті не менше 14 людей, близько 150 отримали поранення. Ситуація настільки ускладнилася, що навіть опозиційні голови низки районів Каракаса змушені були звернутися до своїх прихильників з проханням відмовитися від такої форми протестів.
Маніфестанти споруджують справжні барикади, використовуючи сміття, різні уламки і кришки від каналізаційних люків, що не дає можливості проїхати автомобілям, в тому числі і машинам швидкої допомоги.
Сьогодні вночі маніфестанти прорвали кордони поліції і дісталися до пам’ятника екс-президента країни Уго Чавеса. Пам’ятнику відсікли голову.

Виктор Другоруб


86

Новости партнеров