Севастопольський кордон охороняється, на в’їздах встановлені блокпости (відео)

Севастопольський кордон охороняється, на в’їздах встановлені блокпости (відео)

Усі в’їзди в Севастополь охороняються місцевими учасниками загонів самооборони. Ініціатором організації блокпостів став Олексій Чалий, російський бізнесмен, голова координаційної ради міськуправління.

 

Що являють собою блокпости? «Це такі контрольно-пропускні пункти, що представляють собою залізо-бетонну стінку. На кожному посту кілька людей. Блокпости встановлені для того, щоб запобігти неконтрольований в’їзд до міста, захистити всіх севастопольців», — пояснили представники самооборони.

Всі підозрілі автомобілі і автобуси, що перетинають севастопольський кордон, підлягатимуть перевірці самообороновців. У загонах самооборони вже налічується до 10 тисяч волонтерів. Це, переважно, ті люди, які служили в армії чи на флоті. Хоча є випадки запису жінок до отрядів. Разом із співробітниками міліції і ДАІ громадські формування охоронятимуть кордони рідного міста.

 

Блокпости розміщені в Верхньосадовому, Тернівці, Гончарному та на Орловському мості.

 

Нагадаємо, 24 лютого на позачерговій сесії міськради Севастополя було погоджено створити координаційну раду міськуправління, яку очолив Олексій Чалий.

Елизавета Будько


118

Новости партнеров