Тягнибок спробував запевнити кримчан у благості своїх намірів (ВІДЕО)

Лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок звернувся до кримчан, яке трансіліровалось по телеканалу нардепа від «Батьківщини» Андрія Сенченка в Криму.

У відеоролику Тягнибок закликає не вірити всьому тому, що говорять про нього і його партію. Тягнибок зазначив, що «проти нас усіх ведеться інформаційна війна — поширюється  дуже багато неправдивої інформації про те, що відбувається в Києві, спотворюється багато інформації про наміри нинішньої влади, про те, що відбувається в різних регіонах України».

Також Тягнибок закликав не вірити в те, що бандерівці їдуть до Криму.

«Всі розмови про те, що якісь ешелони якихось бандерівців їдуть до Криму і будуть там щось громити, бити, вбивати, знищувати, — це все повна нісенітниця і брехня. Це спроба нас пересварити між собою», — запевняє він.

Торкнувся Тягнибок і тему інших мов, на яких говорять народи України.

«Я вас запевняю: кожен може говорити тією мовою, на якой він хоче говорити. Звичайно, є одна державна мова, він стосується державних органів, але в побуті ніхто нікому не заважає звертатися один до одного на тій мові, на якому йому зручно. ніхто ніколи в Україні не буде переслідувати представників національних меншин, ніхто не обмежуватиме культурні права, освітні чи будь-які інші, які мають люди інших національностей», — запевнив Тягнибок.

Виктор Другоруб


91

Новости партнеров