У середу Львів виступить на підтримку російської мови

У середу Львів виступить на підтримку російської мови

26 лютого, у середу, у Львові відбудеться акція підтримки російської мови. Мешканці Львова будуть розмовляти російською мовою в знак солідарності зі Сходом і Півднем України.

 

Львівська інтелігенція раместила у соціальних мережах лист «26 лютого я, львів’янин, буду спілкуватися російською мовою». Лист набув величезну популярність серед інтернет-користувачів, які, то і справа, «позичають» його зі сторінок своїх друзів і розміщують на своїх, коментуючи: «Молодці, підтримую», «Респект вам, хлопці», «Поважаю! Оце люди!!!» і так далі.

 

А ось і уривок із листа: «Ми проти цькування людей за місцем проживання, мови спілкування, тому що скористатися цим можуть тільки вороги України. Ми вимагаємо від Верховної Ради, новопризначених членів уряду і в.о. Президента України проводити зважену культурну і мовну політику».

 

Автори листа наголошують на вшануванні культури і мови всіх етнічних груп і національних меншин Сходу і Півдня України, щоб вони не відчували себе чужими в країні.

 

Активісти засуджують поділ керівництвом країни громадян України на різні «сорти». Вони вважають, що політики здійснюють ескалацію національної ворожнечі.

 

Лист-звернення підписали Юрій Шухевич (син головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича), Ігор Калинець, Мирослав Маринович, Іван Вакарчук, Роман Іваничук, Тарас Возняк, Антін Борковський, Звенислава Калинець, Ниталья Іванчук.

 

Нагадаємо, раніше відоме львівське видання вперше за весь час свого існування вирішило випустити наступну книгу російською мовою в якості підтримки російськомовного населення.

 

Виктор Другоруб


135

Новости партнеров